EdukacjaPowiat TarnowskiWiadomości

Zaproszenie dla autorów publikacji naukowych

Wydawnictwa PWSZ w Tarnowie zapraszają do udziału w publikacji naukowej, której wydanie planowane jest w ramach obchodów Roku Szczepanika, w organizację którego zaangażowana jest nasza Uczelnia. Poza wspomnianym wydawnictwem, PWSZ zorganizuje m.in. targi innowacji oraz konferencję naukową. Szczegóły wszystkich przedsięwzięć zaprezentowane zostaną za kilka tygodni.

Publikacja poświęcona będzie nowatorskim rozwiązaniom technicznym znajdującym zastosowanie w różnych dziedzinach nauk. Nadrzędnym tematem publikacji uczynione zostają szeroko pojęte INNOWACJE.

– Pragniemy, żeby inspiracja postacią Jana Szczepanika, przyczyniła się do stworzenia artykułów poświęconych współczesnym dokonaniom różnorodnych nauk, w tym ścisłych i technicznych, jak również dziedzin, w których nowatorskie pomysły wpływają na teraźniejszy i przyszły obraz świata. W zamyśle redakcji publikacja ma charakter interdyscyplinarny, jej celem jest prezentacja szerokiego spektrum współczesnej nauki i zainteresowań Autorów – wyjaśnia dr hab. Eliza Krzyńska-Nawrocka, prof. Uczelni z Wydawnictw PWSZ.

– Propozycja skierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli nauk ścisłych i technicznych, ale jesteśmy jednocześnie otwarci na reprezentantów innych środowisk naukowych, których artykuły stanowić mogą cenny wkład w om zagadnienie innowacji – dodaje dr hab. Rafał Kurczab, prof. Uczelni, Prorektor PWSZ ds Nauki i Rozwoju.

Publikacja ukaże się w naszych uczelnianych Wydawnictwach, które znajdują się na poziomie I (80 punktów) wykazu wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu.

Jeżeli wyrażacie Państwo chęć przystąpienia do naszej publikacji, prosimy o wiadomość zawierającą propozycję tematu, którym pragniecie się Państwo zająć, przesłaną w terminie do 25 lutego 2022 r. na adres e-mail: wydawnictwa@pwsztar.edu.pl.

Na Państwa artykuły, przesłane na powyższy adres, przygotowane wg wskazówek redakcyjnych – wymogi edytorskie_ publikacja_Szczepanik_Innowacje_Tarnów2022 czekamy w terminie 15 marca 2022 r.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt pod wyżej wskazany adres mailowy.

pwsz

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Back to top button