Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Szkolenie strzeleckie – strzelba dynamiczna / Ładna koło Tarnowa

Wiele osób pyta o szkolenia strzeleckie. W Powiecie Brzeskim oferta w tym temacie jest póki co nad wyraz skromna, dlatego przyszli pasjonaci sportu strzeleckiego powinni rzucić okiem na to co dzieje się w najbliższej okolicy .

Przykładowo tarnowski Klub Kolekcjonersko Sportowy Legion w najbliższym czasie zaprasza na szkolenie zatytułowane Strzelba Dynamiczna.

– Na szkoleniu dowiesz się wszystkiego, co będzie Ci potrzebne, aby zacząć przygodę ze strzelbowym strzelectwem dynamicznym.

Zdobyta wiedza i umiejętności będą stanowiły znakomitą bazę do dalszego rozwoju we wszelkich konkurencjach strzelbowch zarówno IPSC, 3GUN jak i strzelectwie bojowym – czytamy na profilu klubu.

Szkolenie jest przeznaczone na osób rozpoczynających swoją przygodę ze strzelaniem  z broni gładkolufowej. Pierwsze spotkanie odbędzie się na Strzelnicy w Ładnej koło Tarnowa już w najbliższą sobotę 19 lutego o godz. 10:00.

Więcej informacji można znaleźc na profilu klubu <==

foto: Legion

IB / Legion

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Back to top button