Powiat TarnowskiWiadomości

Poważny wypadek na jednym z tarnowskich skrzyżowań / zdjęcia

Pięć osób brało udział w wypadku samochodowym na jednym ze skrzyżowań w Tarnowie. Przy wyłączonej sygnalizacji kierowca taksówki wjechał w przejeżdżający drogą z pierwszeństwem przejazdu samochód osobowym. W groźnie wyglądającym wypadku ucierpiał jedynie jego sprawca, który trafił do tarnowskiego szpitala.

Tuż po północy w święto Trzech Króli przy wyłączonej sygnalizacji świetlnej doszło do bardzo groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Słonecznej zderzyły się citroen jadący w kierunku ul. Starodąbrowskiej z oplem jadącym w kierunku „nowego” szpitala. Skrzyżowanie zostało całkowicie zablokowane na kilkadziesiąt minut. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe; strażacy z państwowej straży pożarnej, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia, ratownicy medyczni, którzy udzieli pomocy rannym oraz policjanci, których zadaniem było wyjaśnienie i ustalenie okoliczności tego wypadku.

Okazało się, że kierowca taksówki, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy osobowego opla, który jechał aleją Jana Pawła II w kierunku szpitala. Uderzył w jego lewy bok, powodując wypchnięcie pojazdu na pas zieleni. W wypadku ucierpiała jedynie kierowca taksówki, który został zabranym do tarnowskiego szpitala. Pozostałe cztery osoby, jadące w obu pojazdach nie ucierpiały.

Wszelkie okoliczności tego wypadku zostaną wyjaśnione w prowadzonym postępowaniu przez policjantów komendy miejskiej.

policja.gov.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button