Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Potrącenie nieletniej na przejściu dla pieszych

Chwila nieuwagi ze strony kierującego i mogło wszystko zakończyć się tragicznie. Na szczęście nieletnia trafiła do tarnowskiego szpitala i po konsultacji medycznej mogła wrócić do domu.

Wczoraj (28.03.br.) tuż przed godziną 15 na ulicy Słowackiego, kierowca osobowej daci, nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa 17-letniej pieszej, która na wysokości skrzyżowania z ulicą Rejtana przechodziła przez przejście dla pieszych. Została uderzona narożem pojazdu i przewróciła się na jezdnię. Kierowca udzielił niezbędnej pomocy 17-latce i zawiadomił o zdarzeniu służby ratunkowe. Ratownicy medyczni zabrali poszkodowaną do tarnowskiego szpitala. Na szczęście nic złego jej się nie stało i mogła opuścić placówkę medyczną.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym tarnowianin został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych, a do jego konta policjanci dopisali 10 punktów karnych.

policja.gov.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Back to top button