Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Jechał 140 km/h, w obszarze zabudowanym to o 90 km/h za szybko

W środę po południu 30-latek rozpędził swoje audi do prędkości 140 km/h w obszarze zabudowanym. Stracił swoje prawo jazdy, zyskał 10 punktów karnych i mandat w wysokości 2500 tysięcy złotych.

W słoneczną środę po południu policjanci tarnowskiej drogówki kontrolowali prędkość w powiecie tarnowskim. Na drodze wojewódzkiej w miejscowości Wał-Ruda po godzinie 17 nieodpowiedzialny kierowca minął umundurowany patrol drogówki i odjeżdżając rozpędził się do prędkości 140 km/h w miejscu, gdzie dozwolona prędkość wynosi 50 km/h. Policjanci zatrzymali kierowcę, którym okazał się 30 latek mieszkaniec powiatu brzeskiego. Dlaczego tak pędził drogami w obszarze zabudowanym – nie potrafił powiedzieć.

Mężczyzna przyjął mandat karny za popełnione wykroczenie w wysokości 2500 złotych, a jego konto powiększyło się o 10 punktów karnych. Ponieważ przekroczona prędkość w obszarze zabudowanym przekroczyła 50 km/h policjanci zatrzymali jego prawo jazdy.

policja.gov.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Sprawdź także
Close
Back to top button