EdukacjaMateriały sponsorowanePowiat TarnowskiWiadomości
Trending

Dzień Otwarty ANS w Tarnowie 2022

1 kwietnia 2022 roku odbędzie się Dzień Otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie. W tym roku będzie on miał charakter hybrydowy. Dla wszystkich zainteresowanych studiami w najchętniej wybieranej uczelni zawodowej w Polsce, oferującej bezpłatne studia, przewidziano spotkania wirtualne oraz stacjonarne. Transmisja programu wirtualnego rozpocznie się o godz. 10 na stronie uczelni, YouTube oraz Facebooku, spotkania stacjonarne z poszczególnymi wydziałami zgodnie z harmonogramem zamieszczonym poniżej. W trakcie transmisji aktywne będą także wirtualne pokoje, w których porozmawiać będzie można z przedstawicielami każdego z wydziałów Uczelni. Dodatkowo, w holu Budynku E przedstawiciele każdego z Wydziałów odpowiadać będą na pytania zainteresowanych studiami.

W ramach części transmitowanej on-line kandydaci na studentów ANS w Tarnowie będą mogli zdobyć komplet informacji odnośnie oferty dydaktycznej, możliwości stypendialnych, wyjazdów zagranicznych, realizacji sportowych pasji, czy studenckich aktywności.

– W naszym studiu spotkamy się z przedstawicielami wszystkich wydziałów, niektórych jednostek Uczelni oraz studentami i absolwentami. Chcemy w prosty, ale kompleksowy sposób pokazać, że wybór ANS na miejsce studiów jest wyborem trafnym – wyjaśnia Piotr Kopa, kierownik Biura Promocji ANS w Tarnowie.

W związku z poprawiającą się sytuacją epidemiczną, w tym roku przewidziano także część stacjonarną. Chętni będą mogli zwiedzać najciekawsze miejsca tarnowskiej Uczelni, wziąć udział w licznych pokazach, prezentacjach, wykładach i spotkaniach. Pełny program tych atrakcji prezentujemy w załączonym pliku.

PROGRAM CZĘŚCI WIRTUALNEJ, początek o godz. 10

1. Przywitanie, prezentacja programu
2. Rozmowa z JM Rektor oraz Przewodniczącą samorządu studenckiego
3. Przedstawienie zasad rekrutacji
4. Nie martw się o pieniądze – stypendia na wyciągnięcie ręki
5. Studiuj za granicą z Erasmusem – proste jak nigdy
6. Uczelnia Mistrzów – dołącz do sportowej rodziny AZS ANS
7. Prezentacje wydziałów uczelni: Wydział Politechniczny, Wydział Humanistyczny, Wydział Matematyczno Przyrodniczy, Wydział Sztuki, Wydział Ochrony Zdrowia, Wydział Administracyjno-Ekonomiczny.

LINKI DO WIRTUALNYCH POKOJÓW WYDZIAŁOWYCH

• Wydział Politechniczny https://bit.ly/37Mp1eJ
• Wydział Humanistyczny https://bit.ly/3uapTkV
• Wydział Matematyczno-Przyrodniczy https://bit.ly/3ip0tuo
• Wydział Sztuki https://bit.ly/3woja9z
• Wydział Ochrony Zdrowia https://bit.ly/3ioarMp
• Wydział Administracyjno-Ekonomiczny https://bit.ly/36AC1Dp

ANS

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Back to top button