Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Akcja MROZY w Tarnowskim Azylu Dla Zwierząt. Przyjdź i zabierz psa, by nie marznął

W Tarnowskim Azylu dla Zwierząt ruszyła akcja MROZY. Tarnowska placówka zaapelowała o pomoc w zapewnieniu bezpiecznego schronienia zwierzętom podczas nadchodzących dużych mrozów. Na co dzień psy przebywają w kojcach, a schronisko nie jest w stanie zapewnić im miejsca w zamkniętym, ogrzewanym pawilonie.

Podobną akcję zorganizowało Schronisko w Borku- Fundacja Straż Obrony Praw Zwierząt, gdzie m.in. trafiają psy znalezione na terenie Powiatu Brzeskiego.

– Wierzymy, że mieszkańcy Tarnowa i nie tylko pokażą swoje ogromne serce dla zwierząt i przyjadą dziś do naszego schroniska aby zabrać psiaki na czas przymrozków do ciepłego domku.

Zapraszamy wszystkich chętnych do przygarnięcia naszych podopiecznych na czas największych przymrozków – czytamy na profilu Tarnowskiego Azylu dla Zwierząt.

Pierwszy dzień akcji zakończył się sporym sukcesem – tymczasowy lub stały dom znalazło 60 psów. Jeżeli macie ochotę przygarnąć pieska na stałe lub tymczasowo – tarnowski azyl zaprasza od poniedziałku w godzinach 9-14.

Azyl w Tarnowie mieści się przy ulicy Komunalnej 31.

Jak dojechać – mapa

Tarnowski Azyl dla Zwierząt

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button